Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Бубка заплатив 1,5 млн гривень за показ Олімпіади

Поделиться:

Національний олімпійський комітет України 28 січня за результатами тендеру уклав угоди з підприємцем Олегом Афанасенком на послуги з виготовлення і трансляції телепрограм і відеороликів про підготовку та участь національних збірних команд України в зимових Олімпійських іграх 7-23 лютого 2014 року в м Сочі (Росія). Загальна вартість угод складає 1,53 млн грн.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", інформують Наші гроші.

Усього мають виготовити 32 телепрограми, які планується транслювати на загальнонаціональному телеканалі. Покази проходитимуть по буднях з 16.00 до 22.30, або в вихідні з 9.00 до 23.00, в зручний для телеглядачів час. Програма буде українською мовою, тривалістю не менше 10 хвилин. Основні інформаційні напрямки: результати участь українських спортсменів у основних спортивних заходах, підготовка до зимових Ігор ХХІІ Олімпіади, портрети людей спорту, цікаві факти з олімпійської історії, новини зі столиці Ігор-2014.

Також відзнімуть три відеоролики, які мають виховувати у громадян України почуття патріотизму, викликати бажання підтримати  олімпійську збірну України на ХХІІ зимових  Олімпійських  іграх 2014 року в  Сочі. Тривалість одного ролика до 30 секунд. Планується розміщення роликів на менше ніж на п’яти узгоджених з замовником каналах, не менше  ніж 1 800 показів.

Чемпион
05.02.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации