Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Блохін: Що мені у Верховній Раді робити? Хворі люди

Поделиться:
Головний тренер київського Динамо поспілкувався з журналістами після матчу проти московського Спартака.

- Ви рік відпрацювали у ФК Москва, і стадіон імені Стрельцова був для вас домашнім. Ностальгія сьогодні не мучила?

- Все нормально. То там ностальгія, то тут. Як показували мої тодішні прес-конференції, я то лаюся, то ще щось. Все було погано. А коли створили команду, Блохін виявився не потрібен. Прийшла інша людина на хороше місце. Що тут поробиш? Ностальгія є - таки працював з хорошими людьми, з хорошими хлопцями. Персонал з обслуговування на стадіоні шикарний - зараз з ними поспілкувався. Це не забувається.

- Що скажете про чутки, що власники цієї землі можуть знести стадіон заради комерційних забудов?

- Так у нас все зносять з комерційних міркувань. І у Росії, і в Україні - різниці ніякої. Але думаю, що ЧС-2018 дасть вам поштовх. У нас завдяки Євро хоча б стадіони побудували та дороги привели до норми. Кілька готелів хороших тепер є - можна вже приїжджати в інші міста.

- Уболівальники обурюються щодо ситуації зі стадіоном імені Стрельцова. Як колишній депутат Верховної ради можете їм дати пораду, як вирішити ці проблеми на політичному рівні?

- Коли мені говорили, чому я не виступаю у Верховній раді ... Там таки є інші питання для лобіювання. Як землю продати? Як лобіювати горілчаний або пивний закон? А спорт ... Я теж дивлюся на вашу Думу. Коли там спортсмени востаннє виступали? Не пам'ятаєте? Тут навіть дивитися не треба.

- У вас у Раді веселіше.

- Веселіше. Б'ються всі. А я за колоною стояв і спостерігав (сміх у залі). Що мені там робити? Хворі люди. Кажуть: "Ми політики, ми відстоюємо ось це". Відстоювати таки треба життя народу, а не свої привілеї. Чому не прибирають депутатську недоторканність? Чому не прибирають депутатські спецномери з мигалками? Їх же обирав народ. А мені нічого не треба. Я як прийшов, так і пішов. Хоча кажуть, що у матері було троє синів, один з яких футболіст (сміється).

- Об'єднаний турнір багатьма розглядався як прообраз Об'єднаного чемпіонату Росії та України ...

- Я взагалі не розумію, про що йдеться. Я займаюся підготовкою команди до сезону. Є президенти клубів, є федерації футболу - сказали, що потрібно зіграти в ці дні з цими суперниками. Об'єднаний турнір чи необ'єднаний - це не моя справа. Я повинен до середини липня підготувати команду.

Нагадаємо, що матч Спартак - Динамо завершився мінімальною перемогою киян з рахунком 1:0.
Відголос.com
29.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации