Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Конча-Заспі за півмільярда почали будувати елітну школу ФОТО

Поделиться:
У Києві на 22-му кілометрі по трасі на Конча-Заспу почали будівництво елітної школи-інтернату, де будуть викладати вчителі з Німеччини, Швейцарії, Англії.

Як повідомляє газета Вести, школа буде побудована на дев'яти гектарах землі із власним виходом до каналу.

У будівництво планують вкласти 450 млн грн і відкрити школу через два роки. Школа розрахована на 1056 дітей від 3 до 17 років. Вступити до школи зможе будь-хто, вартість навчання поки що не повідомляється.

На території плануються приватний дитячий садок і гуртожиток для школярів, які зможуть тут жити весь тиждень у двомісних кімнатах із комп'ютером. Форму для дітей будуть розробляти дизайнери.

Згідно з проектом, класи будуть обладнані за сучасними технологіями - інтерактивні дошки, спеціальні лабораторії для уроків хімії та фізики. У кожного школяра буде iPad, щоб отримувати по Мережі домашнє завдання. У спорткомплексі буде побудований басейн, тенісні корти, відкриті футбольне і волейбольні поля.

Як розповіли виданню представники інвестора, викладацький склад будуть набирати у Європі - Німеччині, Швейцарії, Англії. У підсумку школярі зможуть отримати два атестати - український та європейський. А крім англійської та німецької мов, діти зможуть вивчати китайську і португальську.

Відголос.com
29.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации