Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Києві на Майдані Незалежності Молоді регіони хором читали статті Конституції

Поделиться:
28 червня, активісти організації Молоді регіони на Майдані Незалежності у Києві провели флешмоб до Дня Конституції.

За даними Партії регіонів, на Майдані зібралося понад півтисячі молодих людей.

"Одним із головних атрибутів свята став найбільший в Україні Державний Прапор, який учасники флешмобу розгорнули біля підніжжя монумента Незалежності", - сказано в релізі регіоналів, причому розміри прапора не уточнюються.

За словами регіоналів, ще одним рекордом стало наймасовіше читання основних статей Конституції України. "Учасники флешмобу, хором зачитуючи статті Основного закону, нагадали всім присутнім головні права та обов'язки кожного громадянина України", - заявили Молоді регіони.

У партії зазначили, що не залишилися байдужими до акції молодих регіоналів і гості столиці. "Ми із друзями прийшли подивитися Хрещатик і Майдан. І якраз потрапили на початок цієї акції. Приємно бачити, що тут скільки молоді. До речі, я вчуся на юридичному, і мені добре відомо, що знання законів і Конституції - це дуже важливо для кожного громадянина", - цитує Партія регіонів кримчанина Антона, який приїхав до Києва вперше і взяв участь у святкуванні Дня Конституції.

На завершення акції активісти Молодих регіонів запропонували всім охочим перевірити свої знання статей Основного закону України. Як виявилося, найголовніші свої права, такі як право на свободу слова, віросповідання, безкоштовну медицину, освіту, знає багато хто.

Нагадаємо, що сьогодні, 28 червня, в Україні відзначають 17-річчя від дня ухвалення Конституції. В опозиції вважають, що Партія регіонів частіше за інших порушує Конституцію. "Гарант Конституції принижує і зневажає її з особливим натхненням. Конституційний суд - іменем України - освячує своїми рішеннями найбільш грубу і цинічну наругу над нею. Конституцію не поважають, її положень не дотримуються ані депутати, ані міністри, ані чиновники. Громадяни вже просто не вірять у її силу. Але я вирішила сьогодні всіх нас все-таки привітати, тому що наша Конституція, незважаючи ні на що, у нас є", - заявила екс-прем'єр Юлія Тимошенко.
Відголос.com
28.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации