Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Решко підтримав Євромайдан і ультрас, котрі борються з "тітушками"

Поделиться:

Полковник міліції у відставці та екс-захисник київського "Динамо" Стефан Решко підтримав ультрас футбольних клубів, які вийшли на захист Євромайдану по всій країні.

"Молодці! Повністю підтримую фанів усіх команд. Спільна біда їх об'єднала. Ультрас - це переважно молоді хлопці, яким не подобається те, що зараз відбувається в державі і у міру своїх можливостей вони готові допомогти.

Неорганізовані бойовики - це велика біда для нашої держави. "Тітушки" тероризують людей не лише в Києві, але і по усій Україні. Не розумію, що це за п'ята колона у нас в державі? Жахливо, що в мирний час людей викрадають і катують, стріляють в медиків і журналістів.

З боку мітингуючих теж були порушення. Вони на Грушевського кидали камені і коктейлі Молотова. Так не годиться. У демократичних країнах після такого силовики влаштовують зачистку. Але я розумію людей. Їх просто довели до такого.

Зараз усім сторонам треба шукати мир. Влада повинна приймати адекватні рішення, які відповідатимуть статусу демократичної держави і захищати народ, - цитує Решко gazeta.ua.

Нагадаємо, що після завершення кар`єри гравця Стефан Решко тривалий час працював у столичній міліції на керівних посадах.

Чемпион
03.02.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации