Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Данилюк покинув Україну

Поделиться:

Керівник "Спільної справи" Олександр Данилюк, якого було оголошено в розшук, покинув Україну.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"На жаль, майдан перестав бути безпечним місцем. Контрреволюційна п'ята колона від гальмування революції перейшла до її придушення. Під прикриттям масок і окремих опозиціонерів на майдані з'явились представники режимоохоронних органів", - написав Данилюк.

"Питання мого затримання з подальшим направленням в СІЗО або катівню мало бути вирішено впродовж кількох годин. Не попередивши навіть охорону, я перевдягнувся, натягнув балаклаву і залишив Хрещатик", - заявив він.

"Після кількох діб переховування вночі пішки перейшов кордон. Сьогодні нарешті дістався Лондона. Доведеться координувати з екзиля", - написав Данилюк пізно вночі 2 лютого.

Згодом він додав на своє виправдання: "Тимошенко довела, що сидіти шляхетно, але неефективно. Ми не збираємось здаватись в полон, як би це не називалось. І ті, хто вважають, що позбулись мене, рано радіють".

"Дуже скоро я повернусь назад", - пообіцяв він.

Про те, що його розшукують, Данилюк написав ще 28 січня: "Мене подали у всеукраїнський розшук. Джерело у Держмитслужбі повідомило".

Як відомо, саме соратники Данилюка зі "Спільної справи" захоплювали міністерства юстиції, енергетики та аграрної політики. З останнього їх вигнали "свободівці" та представники самооборони Майдану 29 січня – тобто коли Данилюк уже переховувався. 

Все про: Данилюк, Євромайдан

Українська правда
03.02.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации