Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Підпали автівок автомайданівців взяв на себе "Красный сектор"

Поделиться:

Участь у підпалах в Києві автівок учасників Євромайдану та Автомайдану визнали учасники спільноти у Facebook "Красный сектор".

Про це йдеться у повідомленні, розміщенному на сторінці спільноти.

"Красный сектор - організація, що виступає проти екстремістів і фашистів, які загадили Київ .... мерзотники, які кидають каміння в ментів - це не патріоти, це скоти .... Ми будемо відповідати їм їх же монетою - карати. Проти сили - тільки сила", - заявляють організатори спільноти.

У більш ранніх публікаціях згадується побиття нардепа від "Свободи" Андрія Іллєнка, екс-глави МВС Юрія Луценка та ще "пари особливо розумних", яких "приробили, і будемо продовжувати".

Як відомо, в ніч на 30 січня у Києві невідомі підпалили більше 20 автівок.  

У Штабі нацспротиву заявили, що спалені у Києві автівки належали учасникам Євромайдану та  обвинуватили ДАІ у ігноруванні розслідування цих злочинів

Також у Штабі заявили, що ці дії є спланованою помстою передусім учасникам Автомайдану, які влаштовували акції під резиденцією Януковича та іншими маєтками чиновників. 

"Напрошується висновок, що саме міліція та даішники покривають підпалювачів, або навіть стоять за підпалами автівок громадян, які незгодні з діями влади", - заявили у Штабі.

В ніч на 1 лютого  у центрі Києва підпалили авто представниці уряду Канади в Україні, а також активістки автомайдану Інни Царькової. Окрім того активісти Автомайдану заявили про підпал в ніч на 1 лютого 8 своїх автівок 

Українська правда 

Все про: автомайдан, Київ

Українська правда
01.02.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации