Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Царьов стверджує, що вірмена й білоруса на Грушевського принесли мертвими

Поделиться:

"Регіонал" Олег Царьов упевнений, що двох протестувальників – вірмена й білоруса – убили не на Грушевського, а в іншому місці, а потім принесли в епіцентр протистояння.

Про це він заявив в інтерв'ю російському каналу "Дождь", говорячи про можливості виходу з кризи після ухвалення провладного закону "про амністію".   

"У будь-якому разі, час працює на владу. Це опозиції доводиться придумувати якісь способи, щоб знову привертати увагу до Майдану, щоб люди приходили. То це були якісь там конфлікти, то закони, на які закцентували увагу, інші випадки. От сьогодні на Майдані не так багато людей", - сказав Царьов.

"Я категорично виступав проти того, що амністувати всі статті. Ми повинні в будь-якому разі розслідувати тяжкі й особливо тяжкі злочини, які були скоєні. У нас загинули 3 міліціонера", - зазначив депутат.

"У нас загинули двоє протестувальників – і ми не знаємо, за яких умов. Я маю на увазі ось цього хлопчика білоруса й вірмена, які загинули нібито на вулиці Грушевського", - заявив Царьов.

"Спочатку говорили, що їх убили снайпери. Я особисто розмовляв із судмедекспертом – вони мене переконали в тому, що вони вбиті з мисливської зброї – при чому постріл картеччю переплутати неможливо ні із чим", - сказав він.

Царьов зазначив, що події на Грушевського 22 січня були зняті на багато камер.

"Там стоять усі камери. Мало того, що стоять на будинках і знімають правоохоронні органи – це нормально, ще там перебувають камери всіляких каналів… Ми цих людей не бачимо в натовпі, цих двох загиблих… Я переконаний, що й цей випадок ми повинні розслідувати й обов'язково покарати тих, хто їх убив", - заявив він.

"Я переконаний, що їх убили десь на іншій території – і принесли й кинули там. І вже точно це зробили не правоохоронні органи, так", - додав Царьов, уже перебиваючи ведучу.

На зауваження журналістки, що він не може цього стверджувати, це його версія, "регіонал" відповів: "Я в цьому переконаний". 

Все про: Царьов, Євромайдан, Грушевського

Українська правда
30.01.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации