Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Конькову не подобається, що фанати підтримали Євромайдан

Поделиться:

Президент Федерції футболу України Анатолій Коньков висловився проти того, щоб футбольні уболівальники брали участь в акціях протесту, які проходять на території майже всієї України.

Про це він заявив у своєму зверненні через офіційний сайт ФФУ.

"Сьогодні вважаю необхідним звернутися до вас. Нещодавно, даючи інтерв’ю, і в чергове говорячи про аполітичність футболу, я зазначав, що час в країні дуже непростий. І від цього неможливо відхреститися. І мені дуже шкода, що до процесу долучилися вболівальники.

Ще раз наголошую на розмежуванні футболу і політики. Футбол не повинен бути важелем впливу на політичні рішення, навіть у такий складний період. Ніхто не відміняє права будь-якого громадянина на вираження своєї позиції і на свободу висловлювань. Це гарантуєтсься основним законом України − Конституцією. Але, вплутуючи клубні прапори, люди перестають висловлюватись лише від себе. Вони починають виступати не як окремі громадяни, а як фан-угрупування від того чи іншого футбольного суб’єкту.

Наголошую - футбольний вболівальник не повинен бути учасником дій, що призводять до кровопролиття. Тим більше − ставати його ініціатором. Впевнений, що прихильники клубів, як і раніше, проявлятимуть притаманні їм мудрість та розум.  Глибоко переконаний у вашій зваженості та розумінні", - каже Коньков.

Нагадаємо, що більшість фанатських угруповувань України підтримали учасників Євромайдану та боротьбу з "тітушками".

Чемпион
28.01.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации