Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Порошенко: Нам зробили пропозицію, сподіваючись на відмову

Поделиться:

Петро Порошенко заявив, що опозиція готова взяти на себе відповідальність за долю країни і сформувати новий уряд.

"Нам сьогодні дали пропозицію, сподіваючись на те, що ми від неї відмовимось", - заявив він зі сцени Майдану після переговорів у президента Віктора Януковича.

"Нам сказали, що умова для відставки уряду – це те, що опозиція має взяти на себе відповідальність, сама сформувати уряд, і повести країну в Європу", - уточнив Порошенко.

"Я хочу, щоби всі чули: ми готові до цього", - заявив він.

Порошенко впевнений, що "2 місяці нашої спільної боротьби є яскравою демонстрацією рішучості наших намірів і успішності наших дій".

"Разом - до перемоги!", - закликав він.

Порошенко також запевнив, що після завершення протистояння на вулиці Грушевського вигляд допротестного Києва там буде відновлено.

"Я обіцяю, після нашої перемоги за одну добу відновити бруківку на Грушевського і відремонтувати стадіон Динамо, який нібито вважається порушеним", - сказав він.

Як повідомлялося, Янукович у суботу запропонував Арсенію Яценюку обійняти посаду прем’єр-міністра, а Віталію Кличку – посаду віце-прем’єра з гуманітарних питань. У разі їхньої згоди він нібито готовий відправити уряд Миколи Азарова у відставку.

Відставка уряду була однією з вимог мітингувальників Євромайдану. Серед інших вимог була й відставка президента та дострокові вибори. 

Арсенія Яценюк та Олег Тягнибок зі сцени на Майдані Незалежності заявили, що переговори тривають, що опозиція чекає не обіцянок, а конкретних дій, але готова взяти на себе відповідальність.

"Українська правда"

Все про: Порошенко, опозиція, Кабмін

Українська правда
26.01.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации