Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Уболівальникам, які використовують клубну символіку "Металіста" у масових заворушеннях, може бути обмежений доступ на матчі

Поделиться:

Харківський "Металіст" розповсюдив звернення до вболівальників із закликом не використовувати символіку клубу поза футбольними подіями.

Відповідне звернення опубліковане на клубному сайті.

"Футбольний клуб "Металіст" підтримує багато різних людей. Наші вболівальники - люди різних професій, віку, національностей, в тому числі різних політичних поглядів.

Футбольний клуб "Металіст" постійно показує, наскільки ми цінуємо підтримку наших уболівальників. Саме завдяки цій підтримці "Металіст" і добивається успіхів на футбольних полях України та Європи.

Заяви окремих груп від імені всіх уболівальників клубу - велика відповідальність. Хочемо підкреслити, що наш футбольний клуб, як і футбол в усьому світі, - поза політикою. Ми закликаємо різні політичні та громадські групи не використовувати символіку "Металіста" поза футболом.

При виявленні працівниками клубу учасників масових заворушень з використанням символіки "Металіста", клуб залишає за собою право обмежити їм доступ на матчі "Металіста", - йдеться в заяві клубу.

Як відомо, раніше харківські ультрас прийняли рішення захищати харківський Євромайдан від "тітушок".

Чемпион
25.01.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации