Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Янукович хоче кращу Конституцію, а Тимошенко не хочеться нікого вітати

Поделиться:

Конституційна асамблея має напрацювати такий Основний закон, який би відповідав найвищим європейським стандартам.

Про це заявив президент Віктор Янукович у привітанні з нагоди Дня Конституції, опублікованому на сайті президента.

"У межах роботи Конституційної Асамблеї ми повинні напрацювати такий Основний закон, який би відповідав найвищим європейським стандартам. Головна вимога до оновленої Конституції - це подальша демократизація та дієвість положень нового документу з огляду на нові виклики, які стоять перед нашою країною", - йдеться у вітанні.

"Впевнений, що наша спільна робота об’єднає українське суспільство заради закладення фундаменту розвитку сучасної демократичної європейської України", - додав Янукович.

Разом з тим, прем’єр Микола Азаров з нагоди Дня Конституції взяв участь у церемонії покладання квітів до пам'ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському.

Водночас екс-прем'єр Юлія Тимошенко у своєму зверненні з нагоди Дня Конституції зазначила, що вперше в цей день їй нікого не хочеться вітати із святом.

"Навпаки, виникло бажання висловити всім нам, а головне — нашій Конституції, глибоке співчуття. І для цього є всі підстави", - зазначила вона.

"Гарант Конституції принижує та попирає її з особливим натхненням. Конституційний суд — ім’ям України — освячує своїми рішеннями найбрутальнішу та найцинічнішу наругу над нею. Конституцію не поважають, її положень не дотримуються ані депутати, ані міністри, ані чиновники. Громадяни вже просто не вірять у її силу", - йдеться у зверненні Тимошенко.

Однак вона зазначає, що все ж таки вирішила всіх привітати, "бо наша Конституція, попри все, у нас є".

"Поки в нас є наша Конституція, поки її не понівечили і не підлаштували під себе сучасні політичні вандали, це свято Конституції — є Днем потенційних можливостей нашої країни. І тільки від нас залежить, чи будуть вони реалізовані", - зазначила Тимошенко.

Все про: Конституція, Янукович, Азаров, Тимошенко

Українська правда
28.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации