Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кокс і Кваснєвський знову приїхали до Тимошенко

Поделиться:

Спостерігачі від Європарламенту Олександр Кваснєвський і Пет Кокс приїхали до ЦКЛ № 5 "Укрзалізниці" (Харків), де перебуває екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

Як передає "Інтерфакс-Україна", кортеж з мікроавтобусом, в якому їхали Кокс і Кваснєвський, в'їхав на територію лікарні в супроводі машини ДАІ о 9.45.

Прихильники Тимошенко, які чергують під лікарнею, зустріли машини, скандуючи "Юлі-волю!".

До приїзду в лікарню Кокс і Кваснєвський у супроводі генконсула Польщі у Харкові Яна Граната поклали квіти до пам'ятника Незалежності.

За останній місяць це вже третій візит спостерігачів від ЄП до України. Раніше вони приїжджали в кінці травня і в середині червня.

Як повідомлялося, Кокс і Кваснєвський стали спостерігачами від Європейського парламенту по судових процесах над Тимошенко і почали роботу 11 червня 2012 року. Відповідні домовленості були досягнуті між прем'єром України Миколою Азаровим і президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

Пізніше їх мандат був розширений: крім справ Тимошенко, вони також спостерігали за справами екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і колишнього тимчасово виконуючого обов'язки міністра оборони Валерія Іващенка.

18 квітня доповідь місії обговорювалася в Страсбурзі в рамках засідання Конференції президентів Європейського парламенту. Як повідомив Шульц, за підсумками дискусії було прийнято рішення про продовження місії до вересня цього року.

Все про: ЄС, Тимошенко

Українська правда
28.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации