Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У центрі Києва намагаються збудувати чергову висотку на дитячому майданчику ФОТО

Поделиться:
В столиці розгоряється ще одне місце протистояння забудовників та киян. Вчора у центрі столиці, по вулиці Тверській, 16 будівельники почали встановлювати огорожу для будмайданчика.

Жителі сусідньої п'ятиповерхівки спробували завадити цьому, викликали міліцію. Мешканці стверджують, що з ними ніхто не погоджував будівництво багатоквартирного будинку у них в дворі, пише Gazeta.ua

"Про будівництво взнали тільки три тижні тому, коли сюди привезли вагончики. Тут на пятачку, що має якихось 20 соток хочуть побудувати висотку на місці старого саду. Там були дитячий майданчик, гойдалки і гірки. Гойдалки вони вже поламали. Це єдине місце в мікрорайоні де ще збереглись дерева, а його виявляється здали під забудову. Фактично нам в дворі лишать всього десять метрів тротуару, інше займатиме новий будинок", - каже Оксана, жителька будинку №16.

27 червня на території стоять три житлових вагончики, двоє чоловіків в жилетках зварюють браму на майбутній будмайданчик. У дальньому кутку товчуться четверо кремезних чоловіків з нашивками "Охорона". З вагончика виходить невисокий чоловік у світлій сорочці. Називається виконробом.

"У нас є дозвіл тут будувати ще з 2006 року. Місцеві виступають, бо самовільно тут позахоплювали землю під гаражі. В кінці будмайданчика їх є кілька десятків. Так що тут є подвійне дно. Ми поки роботи не починали", - каже чоловік, не називається.

Будувати має "Українська державна будівельна корпорація "Укрбуд". В компанії поки від коментарів відмовляються.

Відголос.com
28.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации