Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Дачу на даху київської багатоповерхівки збираються знести ФОТО

Поделиться:
Житель столичної Троєщини вже й не радий тому, що його «дача», розташована на даху 13-поверхового будинку, прославилася на всю країну, пише «Взгляд»

Районні влади, дізнавшись про самовільне будівництво, наказали знести прибудову. Але господар зовсім не налаштований ламати будиночок, на будівництво якого він витратив 12 років.

Якщо є вільна дах, то чому б її не зайняти - так розсудив 12 років тому киянин Петро Олексійович і вирішив упорядкувати дах, яка безцільно пустує над його однокімнатною квартирою в будинку № 11 по вулиці Лаврухіна. Сказано - зроблено: сьогодні на даху по-Троєщинському непривабливою висотки красується справжнісінька «фазенда»: з дачним будиночком, сараєм для інструментів, квітковим газоном і невід`ємним білизною, яка сушиться на мотузках, розтягнутих у дворі. Залишилося тільки побудувати паркан, тим більше що всі матеріали для його зведення дбайливий господар вже зібрав. Але не тут-то було: після публікацій в пресі незаконною спорудою зацікавилася райадміністрація. І ось у вівторок Деснянська РДА постановила: дачу на даху негайно знести!

Відголос.com
27.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации