Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Невідомі не випустили донецький Автомайдан до резиденції Януковича

Поделиться:

У Донецьку автоколона учасників Автомайдану не змогла виїхати до резиденції Януковича о 10:00, як планувалося - невідомі заблокували виїзд з площі, де зібралися учасники акції.

Так, машини автомайданівців, які зібралися біля  бібліотеки ім. Крупської не змогли залишити територію площі у зв'язку з тим, що проїзд перегородила машина противників акції, яка нібито потрапила у ДТП.

Представники міліції у ситуацію не втручаються, однак і як ДТП подію не оформляють. Вже більше 20 хвилин очікується прибуття групи ДАІ, яка і буде оформляти "аварію".

По пішохідному переходу, поряд з яким "зламалася" машина, постійно ходять противники автомайдану - кілька молодих людей, дівчата і дорослі жінки.

З представниками автомайдану вони кілька разів починали словесну перепалку, заявивши, що вони - "за Європу і проти фашистських законів", згадавши при цьому Олега Тягнибока.

На питання, санкціонований чи їхній мітинг, противники автомайданівців не відповіли.

Організатори закликали учасників Автомайдану йти до  резиденції президентської сім'ї пішки. 

"Ми хочемо запитати у дружини Януковича та його синів, чи знають вони, що він не виконує свої обіцянки. І чому його сини лише в останні чотири роки стали багатими, за час президентства їх батька", - зазначили організатори акції.


Live streaming video by Ustream

Як відомо, 19 січня у Донецьку організували першу акцію донецького Автомайдану, мітингувальники планували відвідати маєток родини Януковичів у селищі Калінкіно. Повідомлення про проведення акції по вулиці Райніса 65а-65г у селищі Калінкіно було зареєстровано в органах місцевого самоуправління.

Українська правда

Все про: Янукович, автомайдан

Українська правда
19.01.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации