Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
МЗС не захищатиме дані українців в інтернеті від іноземних спецслужб

Поделиться:
МЗС України не має захищати персональні дані українців від іноземних держав.

Про це на брифінгу заявив директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс, повідомляє TCH.ua

"Це не компетенція МЗС", - пояснив Перебийніс, відповідаючи на запитання щодо захисту інформації про українців, яка знаходиться на серверах Apple, Google, Facebook та доступ до котрих можуть мати спецслужби США.

В МЗС також не висловили занепокоєння роботою сервісу Google Google Street View, який працює в Україні.

Нагадаємо, розвідка США зізналася, що стежить за іноземцями через інтернет. Американські спецслужби збирають через інтернет-компанії інформацію тільки про користувачів, які не є громадянами США і знаходяться за її межами, заявив директор національної розвідки США Джеймс Клеппер. За його словами, це дозволяють американські закони.

Ця заява була відповіддю на статтю The Washington Post, в якій йшлося про те, що Агентство національної безпеки США і ФБР мають доступ до серверів Microsoft, Yahoo, Google, Facebook, PalTalk, AOL, Skype, YouTube, Apple і отримують звідти будь-яку цікаву для них інформацію про користувачів, включаючи приватну переписку.

Три роки тому корпорація Google офіційно визнала, що її автомобілі, задіяні у панорамній зйомці вулиць для картографічного сервісу Street View, займалися збором особистої інформації американців, що передавалась відкритими мережами Wi-Fi.

Про незаконність дій Google заявляли також регулюючі органи Німеччини, Чехії, Італії, Франції, Британії, Іспанії.

Тим часом британські спецслужби спричинили міжнародний скандал стеженням за німцями в інтернеті. Німецькі політики обурені тим, що Великобританія використала шпигунську програму Tempora для стеження за мільйонами європейців.
Відголос.com
27.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации