Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Корнацький: готується грабунок врожаю серед білого дня

Поделиться:

Кандидат в депутати від опозиції Аркадій Корнацький заявляє, що готується новий рейдерський захват його бізнесу.

Про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook.

"Просто зараз у бік села Кам‘яна Балка рухається колона комбайнів "Державної продовольчо-зернової корпорації", ймовірно для того, щоб почати збирати врожай озимої пшениці, яка булі посіяна агрофірмою Корнацьких минулої осені", - пише Корнацький.

"Крім цього, в Первомайську в районі цукрового заводу стоять 5 автобусів, битком набитих співробітниками міліції та бійцями спецпідрозділу "Беркут". На думку працівників агрофірми, правоохоронців зібрали аби "кинути" на людей, які вийдуть захищати врожай і намагатимуться не допустити заходу комбайнів на поля агрофірми", - уточнив він.

"Зараз співробітники агрофірми слідкують за пересуванням чужих комбайнів. Якщо таки буде спроба зібрати пшеницю, то можна відверто казати про по грабунок серед білого дня з боку влади під прикриттям міліції", - заявив опозиціонер.

Як відомо, 18 червня колишній кандидат в депутати Верховної Ради від партії "Батьківщина" у 132 окрузі (Первомайськ, Миколаївська область) Аркадій Корнацький заявив про рейдерське захоплення ТОВ "Агрофірма Корнацьких". Не обійшлося без поранень.

Корнацький також заявив, що нападом на його фірму керують особисто губернатор Круглов і генпрокурор Пшонка. Водночас у ГПУ спростували причетність глави відомства до згаданої фірми.

У свою чергу голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов стверджує, що "Агрофірма Корнацьких" зайняла землю в селі Чаусово-2 Первомайського району незаконно.

Українська правда

Все про: Корнацький, кримінал, скандал

Українська правда
27.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации