Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Харківський журналіст заявив про побиття. Міліція відхрещується

Поделиться:

Харківський кореспондент видання "Український простір" та інтернет-каналу "Мальва-ТV" Роман Черемський заявляє, що "Беркут" побив його та розбив відеокамеру в центрі міста під час зйомок матеріалу про антимайдан.

"Я знімав автобуси без номерних знаків із затемненими вікнами, біля яких стояли бійці "Беркута". Сказали не знімати. Я продовжив. До мене підійшов ззаду "беркутівець", ззаду в шию електрошокером, скрутили, кілька ударів у район нирок, заштовхали в автобус, там ще дали в нирки і погрожували: "Передай своїм журналістам, щоб нас не знімали". Камеру розбили і забрали флешку", - розповів Черемський журналістам.

Він звернувся із заявою про те, що сталося в міліцію.

Між тим, у відділі зв'язків із громадськістю ГУ МВС України в Харківській області застосування сили проти Черемського заперечують.

"Наразі встановлено, що описані журналістом події в більшій частині не відповідають дійсності. Ініціатором цієї ситуації був сам представник ЗМІ, який без будь-яких пояснень намагався зайти в автобус, в якому перебували бійці спецпідрозділу "Беркут". Міліціонери під час бесіди з журналістом пояснили йому, що перебувають на службі і здійснюють охорону громадського порядку, після чого попросили його залишити автобус", - зазначили у міліції.

"Жодних методів фізичного впливу стосовно зазначеного громадянина працівники міліції не застосовували", - запевнили у відомстві.

Начальник першого слідчого відділу прокуратури Харківської області Микола Желяков повідомив, що інформацію про подію внесено до ЄРДР із попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством).

"Створено слідчу групу. Здійснюються необхідні першочергові слідчі дії. Тяжкість тілесних ушкоджень і час їх завдання визначить експертиза", - сказав Желяков журналістам.

Інтерфакс-Україна

Українська правда
12.01.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации