Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Росії поцікавилися, чи розбігся вже Євромайдан з "єврохохлами"

Поделиться:

Відомий російський гуморист Михайло Задорнов у неповажній формі висловився про українців і поцікавився "чи не розбігся Майдан", на якому мітингують "єврохохли".

"Єврохохли так звані .. вони нас звинувачують, що Росія робить Україну колонією. Яка колонія може бути з країни, яка нічого не виробляє?", - зазначив Задорнов в ефірі російського "Радіо Неформат".

Також він додав, що усі українські товари - неякісні.

"У мене пінка для гоління - українська, нею навіть голитися не можна. Цукерки їсти не можна", - повідомив він.

"А Кличко! Як вам подобається цей чоловік, який був вихований радянською сім'єю, якого виховала радянська школа боксу і який платить податки в Німеччині і хоче приліпити Україну до Європи... хоче підсунути, підкласти Україну під Європу. Це його власне бажання. А такий класний наш богатир був колись", - сказав Задорнов і зазначив "Я певен, що він глибоко помиляється".

Комік також поцікавився, як йдуть справи на Майдані. "А до речі, Майдан розбігся вже чи вистачає ще у олігархів грошей його утримувати?", на що ведучий відповів: "Розійшовся з гідністю".

"Їм все треба перевести на "євро": "Євромайдан", "ЕвроХрещатик", "ЄвроКиїв". Одне тільки місто буде чинити опір - "ЄвроДонбасс" (Донецк) не допустить, щоб його так ображали", - сказав Задорнов. 

Українська правда

Все про: Росія, євромайдан

Українська правда
05.01.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации