Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Черкасах міліціонери зірвали показ фільму про Межигір'я

Поделиться:

Кілька десятків міліціонерів силою прорвалися до місця показу альманаху "Відкритий доступ" у Черкасах – на сходи Центру дитячої та юнацької творчості.

Як передає кореспондент "Прочерку", перед тим люди намагалися живим ланцюгом втримати правоохоронців, на підмогу підходили навіть звичайні перехожі..

Міліціонери відтиснули людей, піднялися на сходи і стали перед екраном, де мали транслювати фільм.

Активістів, які закликала міліцію не ламати обладнання, вони відтягували в різні боки.

Організаторам довелося скасувати показ фільму.

Люди виконали гімн України.

Раніше заборону показу фільму правоохоронці пояснили тим, що організатори неправильно оформили заявку на масовий захід. Мовляв, у них є дозвіл на збирання людей і встановлення наметів. Утім на показ фільму немає.

Безпосередньо на показ фільму прийшло близько сотні черкащан.

Як відомо, протягом 2013 року "Відкритий доступ" був показаний приблизно в 20-ти містах України. У більшості міст невідомі перешкоджали показам. Так 27 вересня був зірваний показ у Києві.

У Черкасах в будівлі, де показували альманах, шукали вибухівку. На показі альманаху в Донецьку і Севастополі відключили світло.

У Сімферополі в двері приміщення, в якому проходив показ, кинули димову шашку.

У Миколаєві показ альманаху намагалися зірвати двічі, зокрема співробітники МНС заборонили проведення заходу через нібито несправність електрощитової. Зірвати показ намагалися і в Одесі.

У Броварах місцева влада перешкоджали показу фільму "з метою збереження громадського спокою". Останній випадок спроби зриву показу відбувся 25 жовтня: у Трускавці за 5 хвилин до початку показу альманаху у приміщенні "Народного дому" зникло світло.

Все про: Черкаси, скандал, міліція

Українська правда
05.01.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации