Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Луценка у Харкові облили зеленкою. Нападників охороняє міліція

Поделиться:

На зустрічі з громадськістю у Харкові екс-міністра МВС Юрія Луценка облили зеленкою. 

Як повідомили у прес-службі "Третьої республіки", відразу після прибуття Луценка на Євромайдан у Харкові біля пам’ятника Шевченку зеленкою двічі облили його дружину та ще кількох активістів.

"Першу спробу зробила невідома жінка, вдруге – чоловік. Відразу після атаки зловмисники перебігли вулицю Сумську і сховалися в підвальному приміщенні будівлі навпроти пам'ятника Кобзарю, де й була за планова зустріч з політиком", - йдеться у повідомленні.

"Вхід у це приміщення відразу ж взяла під охорону міліція, щоб не допустити самосуду над негідниками з боку обурених учасників Євромайдану", - зазначили у прес-службі з посиланням на присутніх журналістів – очевидців подій.

"Юрій та Ірина Луценки сьогодні у Харкові. Зустріч пройшла у теплій кольоровій атмосфері. … Обмеженість доппо-геппінського мислення видно відразу. Зеленка їхнє все. Нещасні люди не розуміють, що Луценка зеленка не зупинить. Харків має звільнитися від карликів при владі, а зеленка, думаю, знадобиться їм вавки в головах своїх замазувати" ,- зазначила на своїй сторінці у Facebook прес-секретар Луценка Лариса Сарган.

Українська правда 

Все про: Луценко, євромайдан

Українська правда
28.12.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации