Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Телеканали "здали" під жорсткий контроль Януковича за правду про Євромайдан?

Поделиться:

Українські телеканали передані під жорсткий контроль команді, сформованій президентом Віктором Януковичем та його старшим сином Олександром.

Про це в своїй статті для ZN.UA пише головний редактор "Дзеркала тижня" Юлія Мостова.

"Президент звинуватив у зраді власників центральних телеканалів, оскільки підконтрольні їм ЗМІ об'єктивно висвітлювали події Євромайдану. Однак Майдан, який не дав очевидних , відчутних результатів, змусив олігархів втягнути кігті - їх "вольниця" закінчилася", - зазначає Мостова.

За даними джерел ZN.UA, канали передані під жорсткий контроль команді, сформованій президентом і його старшим сином. Нагорі піраміди - Олександр Гурбич - кадр, перевірений з часів донецького губернаторства Януковича, що замикається безпосередньо на сина президента Олександра.

"Під ним - Юрій Чмирь, новопризначений заступник глави АП, покликаний курувати виробленням та розгоном сигналу у ЗМІ. Йому на допомогу - Михайло Погребинський, Ганна Герман та Роман Костриця", - наголошується в матеріалі.

"Паралельно відновлюється і російська гілка на дереві виборчої кампанії: у грі - Владислав Сурков і, зрозуміло, автор плаката про три сорти України - Володимир Грановський, який розім'яв інтелектуальні м'язи у спільній роботі з Глаз'євим. Ще трохи організаційних зусиль, необхідних для налагодження ланцюга проходження сигналу - і медійний асфальтоукладальник рушить з місця. Тисячі газет, радіостанцій, сайтів, каналів покриють корою інформаційний простір", - зазначає ZN.UA.

"Зрозуміло, найбільш вільним залишиться Інтернет, з якого, за даними соціологів, інформацію отримують 35% громадян. Але при цьому не будемо забувати про те, що 93% все ще продовжують її отримувати з телевізора. Окрім того, влада перейшла межу - на потік поставлено такі методи, як злом електронних поштових скриньок; несанкціоноване судом аудіо- та відеопрослуховування; фейкові повідомлення атаки на сайти і т.і.", - пише Мостова.

Все про: євромайдан, Янукович

Українська правда
28.12.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации