Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Києві визначили найбрудніші райони

Поделиться:
У Києві в травні 2013 року загальний рівень забруднення повітря в порівнянні з квітнем поточного року підвищився за рахунок зростання вмісту газів в навколишньому середовищі (формальдегіду і діоксиду азоту), повідомила Центральна геофізична обсерваторія гідрометслужби України, пише mignews

Найбільш забрудненим районом, як і в квітні 2013 року, вчені назвали Бессарабську площу, а найменш забрудненим - Гідропарк.

У числі високо забруднених районів столиці також знаходяться райони площі Перемоги, Московської площі, проспекту Перемоги, Оболонського проспекту та бульвару Лесі Українки. Підвищене забруднення дослідники спостерігають на вулиці Скляренка, Попудренка, Довженка, Стражеска, Каунаській.

Більш низький рівень забруднення зафіксований на вулиці Лазо, на території Національного комплексу «Експоцентр» і в районі Багринової гори.

Рівень забруднення повітря в Києві порівняно з травнем 2012 року знизився за рахунок зниження вмісту формальдегіду, фенолу і діоксиду азоту.

У квітня 2013 року найбільш високий рівень забруднення повітря в Києві вчені зафіксували на Бессарабській площі, а найбільш низький - у Гідропарку, а індекс забрудненості атмосферного повітря в столиці виріс на один щабель - до «високого».
Відголос.com
26.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации