Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
За кілька годин до смертельної аварії Infiniti водія-СБУшника бачили у нічному клубі

Поделиться:
У ніч напередодні суботньої аварії в Києві за участі автомобіля "Інфініті" водія-СБУшника та його друзів бачили в нічному клубі. Так, принаймні, кажуть знайомі компанії, повідомляє TCH.ua

Нагадаємо, "Інфініті" зі співробітником СБУ за кермом розбилася зранку у суботу, 22 червня. Двоє пасажирів – хлопець та дівчина – загинули. Водій та пасажирка машини залишилися живими, обоє знаходяться у лікарні у тяжкому стані.

Дівчина досі не контактна, але слідство вважає її ключовим свідком – саме вона зможе розказати, куди і навіщо на шаленій швидкості та на червоне світло мчали працівники СБУ.

За словами батька загиблого хлопця, СБУшники їхали на завдання, а дівчата в машині були понятими.

Згідно з висновками експертизи, яку проводили в лікарні, алкоголю в крові водія не знайшли. Однак прокурори наполягли на другому аналізі, який було зроблено за дві доби після ДТП, тож на часі чекають результатів.

"Дочекаємось висновків експертів, але незалежно від того, чи буде доказано, що водій був у нетверезому стані, чи він був тверезий, він все одно понесе відповідне покарання", - запевнив прокурор Юрій Війтєв.

Відголос.com
26.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации