Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Влада зробить 200 іноземців персонами нон грата?

Поделиться:

Питання про депортацію з України 200 іноземців, у тому числі – німецького політолога Андреаса Умланда - вже вирішено.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив німецький політолог, член експертної ради комітета ВР з питань євроінтеграції доцент кафедри політології Національного університету "Києво-Могилянська академія" Андреас Умланд.

"Щойно отримав неофіційну інформацію (або дезінформацію?), що питання про мою депортацію з України, як і 200 інших іноземців - вже вирішено. Може, це не так, але джерело – серйозне", - зазначив Умланд.

За його словами, офіційного підтвердження про це він ще не отримав.

"Сподіваюся, це тільки чутки", - зазначив він.

Також Умланд припустив, що таке рішення могло базуватися на зверненні нардепа від ПР Олега Царьова.

" Нібито, я беру участь у політичній діяльності, але це не так. Я зустрічаюся з українськими політиками з різних таборів, наприклад, в якості офіційного члена Науково-експертної ради Комітету ВР з питань євроінтеграції. Однак не надаю допомоги будь-якій політичній групі активно", - зазначив політолог.

"Для порівняння: я зробив набагато більше критичних зауважень щодо Росії та її влади, аніж щодо української. Але Росія видала мені візу на в'їзд без жодних проблем", - додав він.

Як відомо, на початку грудня Олег Царьов звернувся до МЗС та СБУ з проханням розглянути питання про заборону в'їзду в Украну для низки осіб, які нібито можуть сприяти розгортанню антиурядових демонстрацій.

У документах, авторство яких приписується Царьову, йдеться про те, що "дестабілізація ситуації в Україні" є спланованою.

У сприянні протестам, які вибухнули в Україні, Царьов підозрює "зарубіжних політехнологів та фахівців з протестної активності, чия діяльність перетворюється на загрозу національній безпеці". 

У списку фігурували представники Росії, США, Великої Британії, Німеччини та Грузії, у тому числі - екс-президент Михайло Саакашвілі. 

Як відомо, Саакашвілі на початку грудня відвідав Євромайдан у Києві. 

Разом з тим інший регіонал - Михайло Чечетов заявив, що Саакашвілі, коли був при владі, втратив половину Грузії, і "якщо ми будемо слухати, то половина України відокремиться". Також Чечетов заявив, що "Саакашвілі буде виступати на Майдані і вчити наших лідерів опозиції, як створювати революції".

Українська правда 

Все про: євромайдан, Умланд, Царьов

Українська правда
22.12.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации