Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Суперліга. Донеччани зміцнили своє лідерство в турнірній таблиці

Поделиться:

Переломивши хід гри в третій чверті, "Донецьк" переконливо обіграв "Одесу" та зміцнив своє лідерство в турнірній таблиці Чемпіонату України "Суперліга".

У першій половині гра повністю виправдала передматчеві прогнози. На паркеті точилася рівна боротьба, хоча обидві команди здійснили не одну спробу відірватися від суперника, пише сайт Суперліги.

Господарі, найактивнішими в складі яких виявилися Бернард Кінг і Денис Яковлєв, зробили ставку на дальні кидки, забивши до великої перерви 7/15 триочкових, натомість "акули" були значно влучнішими з середньої дистанції й у підсумку вирушили на велику перерву, лідируючи 41:39.

Однак у третій чверті "тигри" довели, що не випадково впевнено лідирують у турнірній таблиці. Чудовий ігровий відрізок провів Марко Кіллінгсворт, продуктивно зіграв Георгі Цинцадзе, влучили свої триочкові Денис Яковлєв й Олександр Липовий, і розрив у рахунку на користь "Донецька" сягнув 13 очок.

У четвертій чверті перевага господарів була настільки значною, що Валерій Плеханов догравав матч повністю українським складом.

Чемпіонат України з баскетболу

Суперліга

20 грудня

"Донецьк" - "Одеса" 95:74 (16:19, 23:22, 32:18, 24:15)

"Донецьк": Кіллінгсворт (14 + 7 підбирань), Кінг (14 + 5 підбирань), Яковлєв (12)

"Одеса": Агафонов (16), Кривич (10), Артамонов (8 + 5 передач), Балашов (8)

Чемпион
20.12.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации