Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Британський уряд розсекретив сотні документів про НЛО та інопланетян

Поделиться:
Британський уряд розсекретив сотні матеріалів про НЛО, які, на думку влади, їм більше не знадобляться.

Міноборони, що займалося вивченням непізнаних літаючих об'єктів, вирішило показати публіці матеріали для того, щоб вона переконалася, що прибульців не існує і вони не становлять загрози.

Всі розсекречені документи доступні на сайті Міноборони Великобританії.

Загалом оприлюднено понад 25 папок, що містять понад 700 документів про НЛО за період спостереження з 2007 по 2009 роки. Вони являють собою повідомлення людей, які стали "очевидцями" дивних явищ.

Читайте також: Челябінськ після падіння метеорита почали атакувати НЛО і дивні явища
Одне з найбільш оригінальних належить дитині, яка пише, що бачила підозрілі вогні в небі, і прикріплює малюнок інопланетянина, що махає рукою з космічного корабля.

Серед інших - повідомлення від англійця, який нібито живе з прибульцем вже кілька років, і чоловік, який стверджує, що інопланетяни викрали його собаку, машину і намет під час походу.

Зустрічаються записи і про те, що НЛО бачили над будинком Парламенту і в районі знаменитого Стоунхенджа.

"Я сподіваюся, "секретні матеріали" порадують читачів, також, як і нас колись", - сказав колишній співробітник спецвідділу Нік Поуп.

Читайте також: Ірландець зняв парад НЛО в небі посеред дня (відео)
За заявою Міноборони, більшість повідомлень про НЛО мають логічне пояснення, і лише частина з них досі не розгадані Серед них, наприклад, заяви від поліцейських і льотчиків.

Зазначимо, розслідувати випадки, що свідчили про існування НЛО, уряд почав в 1952 році. За цей час найбільше заяв про вторгнення прибульців надійшло в 1978 році (750 повідомлень), коли в кінотеатрах був показаний фільм Стівена Спілберга "Близькі контакти третього ступеня".

Але, незважаючи на повідомлення про інопланетян, в 2010 році Міноборони Британії розформувало спеціальний підрозділ, що займався вивченням цих заяв.
Відголос.com
26.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации