Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Комітет Сенату США закликав звільнити Тимошенко

Поделиться:

Комітет із міжнародних справ Сенату США одноголосно схвалив проект резолюції (S.Res.165), що закликає українську владу звільнити з в'язниці екс-прем'єра Юлію Тимошенко.

Голосування щодо документу відбулося у вівторок на засіданні комітету, повідомляє держагенство "Укрінформ".

"(Сенат) закликає владу України звільнити екс-прем'єра Юлію Тимошенко з ув'язнення, в основі якого були політизовані і вибіркові звинувачення, й у світлі рішення Європейського суду з прав людини від квітня 2013 року", - зазначається у першому пункті.

Наступний пункт містить заклик до членів Європейського Союзу включити звільнення Тимошенко "як критерій для підписання Угоди про асоціацію з Україною на майбутньому саміті Східного партнерства у Литві".

Сенатори наголошують на своїй "вірі та надії на те, що майбутнє України спиратиметься на більш сильні зв'язки з Європою, США та іншими представниками спільноти демократій".

Разом із тим, вони висловлюють "занепокоєння і розчарування" з приводу того, що ув'язнення Тимошенко понижує рівень відносин України із США та Європою, які могли б бути міцними.

Проект резолюції був прийнятий з кількома поправками, які не впливають на основний зміст тексту, вперше представленого у Сенаті 10 червня.

Автором резолюції є сенатор-демократ Річард Дурбін, співавторами є ще шість сенаторів (демократи Крістофер Мерфі, Барбара Боксер, Бенджамін Кардін, Джін Шахін, а також республіканці Марко Рубіо і Джон Барассо).

Для набуття чинності документ ще має бути розглянуто та схвалено повним складом Сенату.

Як відомо, Сенат США 22 вересня 2012 року вже приймав резолюцію (S.Res. 466) із закликом звільнити Тимошенко.

Все про: Тимошенко, суди, США

Українська правда
26.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации