Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Вибори на окрузі у Первомайську вже почалися: "тітушки" окупували ОВК

Поделиться:

На території окружної виборчої комісії №132 у Первомайську невідомі заблокували трьох народних депутатів від опозиції.

Про це Українській правді повідомив нардеп Олег Медуниця.

За його словами, він разом з колегами Ігорем Бриченко та Михайлом Апостолом отримали інформацію про те, що в готелі "Генеральская дача" в 300 метрах від ОВК знаходиться близько 100 осіб "характерної зовнішності і спортивної статури", які планують влаштовувати провокації на виборах  15 грудня.

"Ми приїхали перевірити цю інформацію. Готель та ОВК знаходяться на огородженій території колишньої військової частини. Ми заїхали всередину і виявили, що виїхати вже не можемо - вони заблокували наш транспорт. Ми не знаємо, з якою метою", - додав Медуниця.

За його словами, близько 20 осіб перебувають поруч з ним, не представляються. Депутати подзвонили в міліцію, говорили з Іваном Приймаком, який пообіцяв відправити на місце події опергрупу.

Пізніше на місце подій прибули нардепи від Партії регіонів Микола Жук, Артем Іллюк та Юрій Гержак. Опозиціонерів випустили, проте пройти на територію готелю їм не дозволили: "регіонали" заявили, що це - територія їх "громадської приймальні".

Раніше 14 грудня спостерігачі від ГО "ОПОРА" повідомили про те, що поруч з будівлею ОВК було близько 100 людей, які приїхали на 4 великих автобусах і 2 мікроавтобусах (держномери ВЕ6516АА, ВЕ2330АА, ВЕ6514АА, ВЕ7357АА, ВЕ8243АА, ВЕ6951АА), передають "НикВести".

За даними спостерігачів, на автобусах не було жодних відміток про приналежність до якогось підприємства, лише таблички "На замовлення" або "Нерегулярні перевезення".

Українська правда

Все про: вибори, Первомайськ, округ 132

Українська правда
15.12.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации