Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кравчук: Якщо влада не може не звозити людей на мітинги – вона не влада

Поделиться:

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що якщо влада не може обходитися без проплачених мітингів – вона не влада.

Про це він заявив в ефірі Шустер LIVE.

"У чому суть влади… Оскільки є влада, і Партія регіонів при владі, то не треба везти людей в Київ, а вони скажуть свою думку через владу. А влада наведе порядок. Для чого везти людей? Якщо ви не можете без них справитися – ви не влада", - вважає Кравчук.

Окрім того, говорячи про жорстокий розгін мирного мітингу на Майдані Незалежності, перший президент сказав, що "людина, яка зробила помилку (давши наказ про розгін), має бути відсторонена від влади".

"Коли відбуваються такі речі гострі в суспільстві. Я говорю вам з досвіду. Надзвичайно гострі. Будь-яка помилка, свідома чи несвідома. Не треба розбиратися. Людина, яка зробила цю помилку, відсторонюється від влади, тому що вона наносить шкоду. Інакше ми порядку не наведемо. Ніколи", - заявив Кравчук.

Як відомо, о 4 годині ранку 30 листопада силовики розігнали мирний мітинг на підтримку євроінтеграції України. Багато людей постраждало. У МВС визнали свою помилку, однак досі ніхто з чиновників досі не був притягнутий до відповідальності.

Українська правда

Все про: Кравчук, євромайдан, ПР

Українська правда
14.12.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации