Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Столичний міліціонер заради покращення підсипав наркотики

Поделиться:
Капітан міліції з метою покращення статистичних показників роботи свого підрозділу, штучно створила докази обвинувачення затриманого, досипавши наркотикі у речдоки.

Як повідомили Київ. Коментарі у прокуратурі Києва, офіцера міліції викрито у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3. ст.364 КК України – Зловживання службовим становищем. Наразі обвинувальний акт стосовно правоохоронця скеровано до суду для розгляду.

Встановлено, що у вересні 2012 року столичними оперативниками було затримано 33-річного киянина, у котрого виявлено речовину - канабіс.

Маса вилученої речовини становила 4,42 г, що, згідно із законодавством, є невеликим розміром і передбачає адміністративну відповідальність.

Утім, аби притягнути затриманого до кримінальної відповідальності, 28-річна капітан міліції власноруч підсипала наркотики до вилучених, збільшивши їх масу більш, ніж удвічі.

Таким чином, у справі було сфабриковано докази та, як наслідок, відносно затриманої особи було незаконно винесено постанову про притягнення її до кримінальної відповідальності.
Відголос.com
26.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации