Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Холостяк" Андрій Іскорнєв та Ірина Скорикова розповіли про свої стосунки після шоу

Поделиться:
Найпопулярніший український "Холостяк" Андрій Іскорнєв розповів, що під час шоу він зовсім не "впіймав зірку" в оточенні прекрасної статі, повідомляє TCH.ua

"Я не з вулиці прийшов на проект. Так, "Холостяк" дав мені якусь популярність, впізнаваність. Але масова увага дівчат мене навіть трішечки відкувала. Знаєте, я настільки щасливий своїм вибором, що мені навіть не приходить в голову користуватися цим", - говорить герой шоу.

Зараз, за словами Андрія, вони з Ірою, яка в шоу не дійшла до фіналу, живуть простим життям: закохані ходять в кіно, ресторани. Незабаром пара планує поїхати на Одеський кінофестиваль.

Закохана пара розповіла, що вони вирішили поки не вмішувати сина Іри в їхні відносини.

"Так, вирішили почекати, особливо поки до нас прикута загальна пильну увагу. Андрій регулярно ним цікавиться, зворушливо проявляє турботу", - каже дівчина.

Також Андрій розповів, що собака, яку вони виховують разом, почуває себе відмінно.

"Днями возив її на виставку - всеросійський чемпіонат собаківництва. Барбі посіла перше місце. У неї помічників більше ніж у мене. Вона живе зі мною за містом, чекає, як і я, приїзду Іри. І спеціальна людина доглядає за нею, і дресирувальник приїжджає. І домробітниця допомагає мені з нею".

Крім цього Іскорнєв розповів про свій ідеал дружини.

"Я б хотів, щоб вона була і господарська, і кар'єристка. Сучасна жінка - це не просто дружина, берегиня домашнього вогнища, а повноцінний партнер по життю. І вона може не просто поділитися з тобою секретами вирощування троянд, а вона в курсі якихось справ, у неї є своя кар'єра, свої інтереси. Це незалежний тип жінок, які цікаві самі собі, і як наслідок, цікаві чоловікам ", - розповів Андрій.
Відголос.com
25.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации