Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Кіровограді просто у кабінеті лікаря-гінеколога померла молода жінка ВІДЕО

Поделиться:
У Кіровограді жінка померла у кабінеті лікаря-гінеколога після введення знеболювального препарату. Рідні померлої переконані: вона стала жертвою медичної помилки. Лікарі, натомість, свою провину заперечують. Кажуть, діяли згідно із затвердженими протоколами, повідомляє TCH.ua

Попрощатися з 21-річною Валентиною Тишаковою прийшли сотні людей. Вона померла два дні тому, просто в кабінеті у лікаря-гінеколога. Тепер її дворічний син Максим залишився сиротою, бо його жінка виховувала сама.

У жіночу консультацію Валентина Тишакова прийшла на нескладну медичну маніпуляцію. Однак діагностична процедура коштувала молодій жінці життя. Попередній діагноз: анафілактичний шок, викликаний знеболювальним.

Рідні померлої переконанні, що Валентина померла через помилку медиків. Кажуть, їй не зробили пробу на чутливість до лідокаіну.

Коли Валентині стало зле, то вона до лікарні покликала друзів. Вони прибігли ще до приїзду "швидкої". Тепер в один голос твердять: лікарі консультації панікували, а відтак не змогли надати адекватної допомоги.

У жіночій консультації, де сталася трагедія, ТСН в коментарі відмовили. У реєстратурі заявили: ні завідуючої, ані лікаря, яка проводила процедуру, на робочому місці немає. Спілкуватися погодилися чиновники обласного управління охорони здоров‘я. Тут смерть пацієнтки назвали нещасним випадком.

Тим часом правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження. Остаточний висновок правоохоронці зроблять після того, як отримають комісійні документи судово-медичної експертизи. Бо тільки відповідні фахівці зможуть сказати, чи це випадковість, чи чийсь недогляд.

Усі експертизи правоохоронці проводитимуть не менше місяця. І весь цей час лікар, що робив Валентині процедуру, працюватиме в жіночій консультації. Від роботи її не відсторонили.

Нагадаємо, що у Ялті родичі звинувачують медиків у смерті породіллі і немовляти. Додамо, що це вже не перший випадок у Криму, коли медиків винять у смерті немовляти. Також нещодавно на Дніпропетровщині 35-річна породілля загадково померла у лікарні разом із немовлям

Відголос.com
25.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации