Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Ще один депутат заявив про вихід з фракції Партії регіонів

Поделиться:
Народний депутат Микола Рудьковський написав заяву про вихід з фракції Партії регіонів.

"Вчора, 30 листопада, я написав заяву про вихід з фракції Партії Регіонів", - йдеться в заяві Рудьковського.

"Як і більшість моїх співвітчизників, я вважаю, що Україна - це Європа, тому мені соромно за ті події, які відбулися вчора на Майдані Незалежності. На тому ж Майдані, де наше покоління у свої студентські роки боролося за свободу і долю України під час революції на граніті. Ми голодували на майданах не для того, щоб через два десятки років там же правоохоронці країни, яку ми вибороли, били палицями по голові наших дітей", - підкреслив він.

"Я переконаний, що всі причетні до кривавих подій вчорашнього ранку повинні бути покарані за скоєні злочини та злочинну бездіяльність, незважаючи на чини і погони - виконавці злочинних наказів, ті, хто їх давав і ті, хто міг, але не перешкоджав їх виконанню", - зазначив депутат.

"Більше того, міністр внутрішніх справ України і уряд в цілому повинні понести за безпрецедентні в історії країни події політичну відповідальність і подати у відставку", - заявив Рудьковський.

Депутат упевнений, що "ми як суспільство, незважаючи на відмінності в політичних поглядах, мові спілкування і регіону проживання, повинні в цей день продемонструвати єдність у неприйнятті насильства стосовно один одного і влади до своїх громадян".

Раніше народний депутат Давид Жванія написав заяву про вихід з фракції Партії регіонів. Крім того, про вихід з Партії регіонів заявила Інна Богословська.
Відголос.com
01.12.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации