Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Петиція з проханням до США покарати Януковича зібрала 100 тисяч підписів

Поделиться:

Петицію, в якій міститься прохання до адміністрації президента США запровадити санкції проти президента України Віктора Януковича за відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС  підписало вже більше 100 тисяч людей.

Для того, щоб сенат розглянув звернення, воно мало зібрати 100 тисяч підписів до 26 грудня 2013 року.

Досягнення необхідної кількості підписів ще не означає автоматичного введення персональних санкцій проти українського президента та членів уряду.

Штат Білого дому її перегляне та надішле до відповідних фахівців в уряді. А ті вже дадуть офіційну відповідь, яка буде розміщена на веб-сайті Білого дому та надіслана на електронну пошту усіх підписантів.

Право звертатися до уряду шляхом петицій закріплено в першій поправці до Конституції США. А у 2011 році була створена платформа "Ми, люди", яка дозволяє це робити в електронному вигляді, пояснює "Голос Америки".

У той же час, зазначається на веб-сайті Білого дому, американський уряд залишає за собою право не розглядати певні справи, аби уникнути невиправданого втручання. Це стосується таких сфер як охорона правопорядку, арбітраж та інші.

Колишній посол США, а нині старший науковий співробітник Інституту Брукінгса Стівен Пайфер очікує, що відповіддю на петицію стане пояснення американської урядової політики, яка наразі не шукає встановлення санкцій проти окремих українців.

Але, навіть якщо ця петиція і не дасть того результату, на якій сподіваються підписанти, пряме звернення до Білого дому є потужною формою донесення громадянами до адміністрації президента Обами своєї позиції та впливу на зовнішню політику Сполучених Штатів.

Як відомо, відповідна петиція опублікована на сайті адміністрації президента США Барака Обами 26 листопада.

Українська правда

Все про: Янукович, США

Українська правда
30.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации