Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Активісти розповіли, що робити, якщо ДАІ не пускає до Києва

Поделиться:

ДАІ чинить перешкоди автобусам з активістами, які їдуть на акцію протесту в Київ.

Про це повідомляє "Голос столиці".

Як розповів активіст "Дорожнього контролю" Олексій Гончарук, дуже багато автобусів їдуть із західного напрямку:

"Їх гальмують, зупиняють... Намагаються постійно до чогось причепитися. Були випадки, коли через відсутність підсвічування - однієї лампочки - заднього номера, інспектора ДАІ хотіли забрати автобус на штрафмайданчик", - каже Гончарук.

"Ми намагаємося ставити їм питання, викликати їх начальство, але воно точно також отримало указ зверху і ніяк не реагує - тільки коли збирається багато людей, тоді щось відбувається", - пояснює активіст.

За його словами, єдиний автобус, який у понеділок не змогли відстояти - це той, у якого інспектори ДАІ зняли задні номера.

За словами Гончарука, ДАІ не коментує причини затримання:

"Ніяких офіційних причин немає. Вони намагаються взяти документи в руки, піти, сісти до себе в патрульну машину, просидіти годину-дві. Затягують час, розуміючи, що законних підстав для затримування цих автобусів у них немає".

"Інспектори найчастіше самі усвідомлюють, що не праві. Але розуміють, що сказати не можуть - бояться, що їх звільнять", - каже Гончарук.

Він також дав кілька рекомендацій, як поводитися людям, коли даішники зупиняють автобуси:

"Першим захистом для будь-якого водія є відеозапис. Друге - не передавати документи в руки, ніде не написано, що людина повинна їх передати. Вона зобов'язана лише пред'явити їх".

"Якщо намагаються забрати документи, потрібно закриватися в своєму транспортному засобі і викликати міліцію, дзвонити прямо на 102. І найчастіше після таких дій вони припиняють свої спроби "розвести" людину, бачачи, що водій свідомий, документи у нього так просто не забрати", - радить активіст "Дорожнього контролю".

Все про: ДАІ, Євромайдан

Українська правда
26.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации