Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Росіяни активно запитують в інтернеті, що таке "Євромайдан" і скільки за нього платять

Поделиться:
У ніч проти 22 листопада українські інтернет-користувачі почали активно шукати в пошуковику "Яндекс" інформацію про "Євромайдан" та євроінтеграцію України.

У цей день дана тема вийшла на друге місце серед найбільш популярних тем дня, а найпопулярнішими запитами були "Євромайдан", "Майдан Незалежності веб камера", "євроінтеграція України" і "мітинг на Майдані 21 листопада 2013".

Наступного дня, 23 листопада, популярність "Євромайдану" впала, але все одно трималася в п'ятірці лідерів серед пошукових тем, а 24 листопада знову вийшла на друге місце.

Серед запитів найпопулярнішими були "Майдан онлайн трансляція", "веб камера Майдан Незалежності онлайн", "карта Євромайдану".

Цікавилися "Євромайданом" і користувачі з Росії. Тема також потрапила у список найпопулярніших, хоч і вийшла майже на двохсоте місце.

Крім популярних запитів "Євромайдан" і "трансляція з Майдану в Києві", російські користувачі цікавилися й таким: "гроші для Євромайдану", "хештег Євромайдан", "скільки грошей платять за відвідування мітингу Євромайдан".

Також росіяни запитували "Євромайдан що це?".

Раніше повідомлялося, що хештег #Євромайдан за кілька годин став трендом в українських соціальних мережах.
Відголос.com
25.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации