Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кужель звільняє засудженого за трафарет із Януковичем ВІДЕО

Поделиться:
Київський студент родом із Сум Володимир Никоненко з середини квітня відбуває ув'язнення за те, що наносив на стіни трафаретні малюнки. 30 травня він залишив у своєму профілі в соцмережі прохання про допомогу:

"Всім по привіту. Друзі, хочу поділитися з вами невеликим траблом. Ось сиджу я зараз на зоні, дали мені рік. Через півроку мене можуть випустити достроково, якщо буду себе добре поводити. Але є змога звалити раніше - це піти за так званими "процентами". Суть в тому, що якщо знайдеться контора чи підприємство, яке захоче взяти на роботу колишнього зека, тобто мене, то мене випустять уже в серпні. Питання лише в тому, кому потрібен відповідальний, працелюбний та енергійний співробітник у місті Києві?"

17 червня на передачі "Свобода слова" депутатка від Об'єднаної опозиції Олександра Кужель висловила готовність працевлаштувати хлопця:

"Володимир Никоненко, я вас запрошую працювати до себе в аналітичний центр "Академія". З задоволенням людину з позицією, яка не боїться цієї влади, візьму на роботу", - прилюдно заявила політик.

Никоненко не забажав забігати наперед і сказав, що з ним іще узгоджують усі юридичні моменти. А помічниця Олександри Кужель 20 червня телефоном уточнила, що після розмови з хлопцем йому надали всі потрібні листи від імені народного депутата. Їх він повинен передати керівництву закладу, в якому перебуває.

Цікаво, що після вироку Никоненкові та трьом його спільникам малюнок, який вони поширювали, стає все популярнішим. Одного дня роздруковки цього ж портрета з цяткою, але з доданими словами "НАРОД ЗМОЖЕ" з'явились у 20 містах України.

Нещодавно сюжет про такий прояв протесту показав німецький телеканал.

Відголос.com
25.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации