Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Партії регіонів міліціонерів, які "прогавили" побиття журналістів і селян, вважають "хорошистами"

Поделиться:
У Партії регіонів вважають, що представники правоохоронних органів якісно виконували свою роботу під час акції опозиції "Вставай, Україно!" 18 травня у Києві.

Таку впевненість в ефірі програми "Шустер Live" висловила народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко, пише Gazeta.ua

Політик, зокрема, заявила, що столична міліція добре спрацювала під час зіткнень опозиціонерів і "антифашистів", коли були побиті журналісти.

Бондаренко оцінила роботу силовиків "як мінімум, на 4+".

Таку ж оцінку вона поставила правоохоронцям під час збройного нападу на ТОВ "Агрофірма Корнацьких" у селі Чаусове, яке належить бізнесмену і опозиційному кандидату в народні депутати Аркадію Корнацькому.

Нагадаємо, 18 травня вдень на вул. Великій Житомирській у Києві виник конфлікт між представниками опозиції і групою невідомих молодих людей спортивної статури, який згодом переріс у бійку. Під час інциденту постраждали журналістка "5 каналу" Ольга Сніцарчук і фотограф Владислав Содель.

Бійка проходила під час акції опозиції "Вставай, Україно!" (на Софійській площі) і мітингу під егідою Партії регіонів (на Європейській площі). Інцидент стався поряд з будівлею київського главку МВС, однак, за інформацією постраждалих журналістів, правоохоронці, які стояли поруч, ніяк не реагували на події.

Крім того, 18 червня у селі Чаусове-2 відбулася спроба силового захоплення ТОВ "Агрофірма Корнацьких". На численних відео видно, що міліціонери не втручаються в конфлікт. Просто стоять і дивляться на побоїще.
Відголос.com
25.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации