Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Вболівальники Арсеналу просять Онищенка не змінювати назву клубу

Поделиться:
Вболівальники київського Арсеналу звернулися до Олександра Онищенка з проханням не змінювати назву клубу.

"Ми, фанати київського Арсеналу звертаємося до Вас з листом, який є реакцією на Ваше інтерв’ю виданню Спорт Експрес в Україні від 18 червня 2013 року. Реакцією, в першу чергу, на Вашу заяву про майбутній ребрендинг і зміну назви клубу на ЦСКА.

Ми хотіли б розуміти, чим викликане таке рішення, і висловити своє ставлення до ситуації, яка загрожує нам втратою Імені. Імені, яке захищають гравці нашого улюбленого Клубу на футбольних полях України та Європи.

Поширена і охоче мусована журналістами тема взаємозв’язку клубів Арсенал Київ і ЦСКА здається нам такою, що віджила себе. При цьому хотіли б звернути Вашу увагу, що самі ж фанати ЦСКА заперечували історичний взаємозв’язок наших клубів ...

Арсенал для нас - не просто слово. Арсенал - це наше Ім’я. Ім’я, яке вище за гроші, вище за нагороди і почесті. Неприпустимо відмовитися від Імені, яке знають і поважають в Європі, при чому вже більше півстоліття", - сказано у відкритому листі вболівальників Арсеналу.

Нагадаємо, що нещодавно вболівальники ЦСКА звернулися до Олександра Онищенка з відкритим листом повернути Арсеналу стару назву. І власник клубу заявив, що клуб незабаром проведе ребрендинг.
Відголос.com
24.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации