Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Тягнибок: "Україна на межі якогось громадянського протистояння, громадянської війни"

Поделиться:
В опозиції жодних ілюзій щодо того, чи прислухається президент Віктор Янукович до їхніх зауважень, немає.

Про це журналістам у Верховній Раді сказав лідер фракції "Свобода" Олег Тягнибок, коментуючи зустріч президента із головами парламентських фракцій.

"Зустріч відбулася. Побачимо, який буде результат. Поки ми особливого результату не бачимо", - наголосив він

Відповідаючи на уточнювальне запитання, як він оцінює перспективу того, що голова держави таки прислухається до їхніх слів, Тягнибок підкреслив: "Ми хіба маємо якусь ілюзію щодо того, що цей президент буде реагувати на опозицію?"

"Психологія цієї влади є іншою, ніж наша психологія і ніж думки, які живуть сьогодні в українців. Психологія цієї влади є руйнівною. Вони все роблять для того, щоби зруйнувати Українську державу як інституцію, вони руйнують народовладдя, парламентаризм, вони руйнують органи місцевого самоврядування. Їм абсолютно байдуже, як живуть люди. Їхня психологія побудована на тому, щоби особисто збагатитися і забезпечити майбутнє для себе, своїх сімей і дітей. І повивозити якомога більше грошей із України, десь їх заховати і думати, що вони Бога за бороду схопили. Це їхня психологія", - підкреслив Тягнибок.

Він додав: "То хіба є ілюзія, що вони будуть відповідати на наші абсолютно логічні і потрібні проблемні питання? Україна на межі якогось громадянського протистояння, громадянської війни. І персональну відповідальність за це нестиме президент, якщо він не зупинить цього процесу".
Відголос.com
24.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации