Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Регіонали" хочуть позбавити Михальчишина мандату за "погрози війною"

Поделиться:
У Партії регіонів пропонують позбавити депутатського мандату "свободівця" Юрія Михальчишина, який сьогодні у сесійній залі "пригрозив війною".

Про це на брифінгу у Верховній Раді сказала народний депутат від ПР Світлана Фабрикант, пише Gazeta.ua

"Сьогодні вся країна бачила, що відбувається у сесійні залі. Сесійний зал об'єднався навколо памяті загиблих (у Другій світовій війні). І є тільки одна політична сила, яка вважає, що цієї війни не було, і не було жертв", - підкреслила депутат.

Вона зауважила: "Я вважаю, що те, що ми почули сьогодні від одного з членів "Свободи", має бути серйозно розглянуто як у Генпрокуратурі, так і СБУ. Бо сьогодні у парламенті України абсолютно відкрито було озвучено заклик до війни. Такого не було у парламенті ніколи. Якщо ми не звернимо увагу, ніяк не відреагуємо, то гріш нам ціна".

Фабрикант переконана, що більшість народних депутатів підтримає позбавлення мандату Михальчишина.

"Я вважаю, що подібні народні депутати, які закликають нашу країну і народ до війни, не мають права перебувати у сесійній залі. Я впевнена, якщо така пропозиція буде внесена, то всі здравомислячі депутати підтримають те, що його у сесійній залі не має бути. Його мають позбавити депутатського мандату", - підкреслила нардеп.

Нагадаємо, що сьогодні зранку під час обговорення вшанування памяті загиблих у війні, комуністи почали скандувати "Фашисти!", коли виступав Юрій Михальчишин. У свою чергу він їм відповів: "Ви хочете нової війни? Вона для вас буде!".
Відголос.com
24.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации