Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
ВР ПРОВАЛИЛА ВСІ ПРОЕКТИ ЩОДО ЛІКУВАННЯ ТИМОШЕНКО

Поделиться:

Верховна Рада не підтримала жодного з семи проектів щодо лікування ув'язнених за кордоном.

За прийняття за основу проекту Анжеліки Лабунської проголосували 194 депутати.

Також 192 голосами провладна більшість провалила проект Яценюка і інших лідерів опозиції щодо амністії Тимошенко.

Також 195 голосами провладна більшість провалила проект Сергія Міщенка щодо лікування за кордоном і не прийняла його за основу.

"У нас вибір, чи увійти в історію, чи в неї вляпатися. Хочу звернутися до ПР, виконайте свою обіцянку, коли ви говорили, що за закон Міщенка ви будете голосувати, як один. Покажіть своє обличчя. Думайте, як ви після цього вляпаєтесь в історію", - зазначив Міщенко, представляючи свій проект.

Наступним ВР голосували проект Володимира Купчака, яким він повністю скопіював відкликаний Яценюком законопроект. За проголосували 193 депутати. Під час презентації проекту Купчаком, опозиція кричала "тушка". 

ВР відмовилась підтримати за основу проект Ляшка про амністію Тимошенко. За проголосували 190 депутатів

Проект опозиції, який напрацювали представники опозицій в рамках робочої групи з врахуванням поправок ПР підтримали 195 депутатів.

Перед цим, оголошуючи рішення фракції "регіоналка" Ганна Герман заявила, що робоча група з підготовки проект закону щодо лікування ув'язнених за кордоном має продовжити свою роботу.

"Коли ми чуємо, що президент має дати вказівку парламенту. Ставлю питання,чи розуміє Яценюк, кули ми йдемо. В Європі парламенту не дають вказівки і до таких стандартів ми повинні прагнути", - сказала вона у відповідь на заклик Яценюка, щоб той дав вказівку Парті регіонів підтримати законопроект, який дозволить підписати угоду про асоціацію.

далі буде...

Українська правда

Все про: Тимошенко

Українська правда
21.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации