Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Свободівка" Фаріон таки була членом КПРС

Поделиться:

Протоколи засідань парткому Львівського державного університету ім. І. Франка, а також засідань комітету комсомолу цього вишу підтверджують членство депутата "Свободи" Ірини Фаріон у Компартії Радянського Союзу (КПРС).

Відповідні документи отримало видання Zaxid.net в Державному архіві Львівської області. Вони містяться в трьох справах партійного архіву Львівського обкому Компартії України.

Відтак ці документи можна вважати офіційним підтвердженням членства Ірини Фаріон у КПРС, яке вона сама категорично заперечує.

Документів, які б свідчили про вихід чи виключення Ірини Фаріон з КПРС до 30 серпня 1991 року, коли діяльність компартії на території України була заборонена офіційно, виявити не вдалося.

За словами начальника відділу забезпечення зберігання документів № 2 Державного архіву Львівської області Лариси Полякової, подібних документів в архіві немає.

Як відомо, сама Фаріон неодноразово заперечувала своє членство в КПРС .

До ВО "Свобода" вона вступила у 2005 році, наступного року стала депутатом Львівської облради від цієї партії. У 2006 і 2007 роках балотувалася до Верховної Ради за списком ВО "Свобода", однак тоді партія не подолала виборчого бар’єру.

У 2012 році Фаріон виграла вибори до Верховної Ради у мажоритарному окрузі №116 (Львів), набравши понад 68% голосів виборців.

Все про: Фаріон, Свобода

Українська правда
20.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации