Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Злива у Варшаві затопила метрополітен та утворила калюжі глибиною у два метри ВІДЕО

Поделиться:
У Варшаві - потоп. Сильна злива залила вулиці й магістралі. Навіть у метрополітені - вода. Закрили 4 станції.

Глибина калюж подекуди сягнула майже двох метрів. Рятувальники звільнили з автомобілів вісьмох людей. Усунути транспортний параліч обіцяють за кілька годин.

Такої зливи у Варшаві не бачили три роки. Руйнівні опади 2010-го мало не знесли цілі райони польської столиці. Цієї неділі ситуація повторилася. Рясна злива не припинялася кілька годин.

Вулиці розмило, ледь не загинули кілька водіїв та пасажирів. З машин їх вчасно визволили рятувальники. Хто вибрався з автомобільних пасток самотужки, діставався суші вплав. Залило в місті й підземні переходи та метрополітен. І хоча зараз ситуація поволі нормалізується, синоптики попереджають - червень у Варшаві буде вологим.

У Німеччині прорвало греблю на Ельбі. Вода залила кілька населених пунктів федеральної землі Саксонія-Анхальт на сході країни. Рятувальники евакуювали десятки тисяч жителів. Ельба товстим шаром вкриває вулиці, сільгоспугіддя, окремі магістралі та залізницю. Потяги до великих міст пускають в об'їзд. Сильні повені в Німеччині почалися минулого тижня. Попередні збитки - 11 мільярдів євро. Утім, цифра може змінитися.

Від великої води потерпає й Угорщина. Там оголошено надзвичайний стан. Затяжні зливи наповнили Дунай до критичного рівня. Евакуювали понад тисячу людей на півночі країни. Про закриття свого заводу повідомив потужний автовиробник. Із небезпечних районів почали відселяти й жителів Будапешта. Стихія загрожує найбільш населеним районам міста. Тож влада підготувала понад 50 тисяч додаткових місць для подальшої евакуації. Синоптики кажуть, рівень води в угорській столиці впаде щонайшвидше за тиждень.

Відголос.com
11.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации