Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com

Янукович так вболівав за збірну України, що застряг

Поделиться:

Віктор Янукович повболівав за збірну України у матчі зі збірною Франції і, радіючи голу, забитому форвардом Романом Зозулею, застряг у стільці, намагаючись підвестися.

Після першого тайму, який завершився з рахунком 0:0, перший гол забив Роман Зозуля.

На 81-й хвилині гравець збірної Франції зніс Зозулю у штрафному, за що суддя призначив пенальті і м'яч влетів у ворота - рахунок став 2:0.

На це президент відреагував дуже бурхливо.

Зазначимо, разом з Януковичем з трибун за матчем спостерігали Віктор Ющенко, Леонід Кучма і Леонід Кравчук. Крім того до них приєдналися Рінат Ахметов, Юрій Іванющенко, Дмитро Фірташ, Віктор Пінчук, спікер ВР Володимир Рибак, віце -прем'єр- міністр Сергій Арбузов, глава АП Сергій Льовочкін з сестрою, глава ФФУ Анатолій Коньков та інші.