Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
В Україні лідерську позицію зберігає давно списана у світі мобільна платформа - аналітики

Поделиться:
IDC підбила підсумки застосування операційних систем (ОС) на смартфонах планети за третій квартал. Український ринок відзначився не лише розподілом частин, а й ключовими гравцями, пише КоммерсантЪ-Украина.

Як з'ясували аналітики, другу позицію україні утримує давно списана в усьому світі платформаSymbian.

За опублікованимзвітомкомпанії IDC, безперечним лідером світового ринку мобільних платформ є Android, яка стоїть на 80% усіх смартфонів. З величезним відривом від першого місця на другій сходинці із 13% ринку розташувалася компанія Apple зі своєю iOS. На третьому місці - "темна конячка" Windows Phone, має лише 4%, але феноменальні темпи зростання - 156% на рік.

Українська версія рейтингу відчутно відрізняється. Так , платформа Android також є лідером, але займає не 80%, а лише 49% ринку. Причому друге місце займає колись найпопулярніша у світі ОС Symbian із 31% українських смартфонів. Трійку лідерів замикає iOS з 11% ринку. Крім того, популярною є й ОС Bada, створена компанією Samsung (5% ринку).

Вкажемо, що статистика мобільних платформ в Україні відмінна від загальносвітової тенденції у зв'язку з тим, що ще не всі українці відмовилися від своїх старих пристроїв. Раніше саме ОС Symbian була найбільш популярною у країні.

Директор з корпоративних зв'язків оператора Київстар Михайло Шуранов вважає, що якнайшвидше досягнення так званої "технологічної нейтральності" допоможе поглибити проникнення смартфонів на український ринок. "Згідно з європейською статистикою, 75% часу смартфон використовується для роботи з інтернет-даними, і лише решту 25% - з голосом", - вказав Шуранов.
Відголос.com
14.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации