Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Звільнилися 14 журналістів українського Forbes

Поделиться:

14 журналістів українського Forbes у вівторок написали заяви про звільнення через "намагання змінити редакційну політику".

Про це "Українській правді" повідомив шеф-редактор Forbes Борис Давиденко.

Інформацію також підтвердив головний редактор сайту Forbes.ua Олександр Рубан.

Він повідомив, що у вівторок головний редактор проекту "Forbes Україна" Михайло Котов "без пояснення причин" відхилив прийняту раніше заявку теми про радників першого віце-прем'єра Сергія Арбузова.

Рубан підкреслив, що головний редактор має право ухвалювати те чи інше рішення. "Мені сказали, що буде перелік тем, про які ми писати не зможемо, але широкий вибір залишиться", додав він.

Рубан заявляє, що в таких умовах не зможе продовжувати працювати. Разом з ним подали заяви про звільнення за власним бажанням 6 журналістів сайту і 8 працівників журналу.

"Ми не готові працювати в нових умовах", сказав Рубан.

Однак, за його словами, звільнення відбулося "не через конкретний випадок, відбувалася ціла низка подій, з яких стало зрозуміло, що буде щось змінюватися".

Рубан також повідомив, що ще до ухвалення рішення про звільнення всій редакції "обрубали адмінку".

Тиждень тому, 5 листопада Курченко вніс останню частину платежу, передбачену угодою про купівлю медіа-холдингу UMH, що належав Борису Ложкіну, і достроково вступив у володіння новим активом. Український Forbes належить зараз одіозному Сергію Курченку, який за дуже короткий період часу сформував цілу імперію з нафтогазових, енергетичних і фінансових активів, а також в медіа - під назвою група компаній ВЕТЕК. 

Експерти вважають, що купівля медіа-активів Сім'єю, я якою повязують имя Курченка, обумовлена майбутніми президентськими виборами.

Українська правда

Все про: Forbes, Курченко, ЗМІ

Українська правда
13.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации