Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
В опозиції зраділи "грубій помилці" Януковича

Поделиться:

В опозиції вважають призначення нових голів Одеської та Івано-Франківської облдержадміністрацій "грубою помилкою" президента Януковича.

Про це пише видання "Комерсант-Україна".

Як відомо, наприкінці минулого тижня президент звільнив двох губернаторів - Едуарда Матвійчука та Михайла Вишиванюка. На звільнені посади президент призначив екс-голову Одеської облради Миколи Скорика і главу Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів Василя Чуднова.

Зміна губернаторів не пов'язана з економічними показниками областей, відзначає видання. Експерти схильні бачити за цією ротацією політичні мотиви.

Представляючи нового губернатора в Івано-Франківській ОДА, віце -прем'єр Костянтин Грищенко назвав Василя Чуднова "невід'ємною частиною Прикарпаття".

"Він користується великою довірою президента, і я сподіваюся, що ви допоможете йому у виконанні його високої місії ", - заявив віце -прем'єр.

У місцевій організації партії "Батьківщина" не поділяють очікувань уряду.

"У Василя Чуднова немає ніякої підтримки в облраді, він жодного дня не працював у системі, яка дозволила б йому займати таку посаду", - сказав голова Івано-Франківської облорганізації партії "Батьківщина" Дмитро Шлемко.

"Його амбіції зайшли так далеко, що він обманював керівництво щодо реального рейтингу Партії регіонів в області. Це найбільш груба помилка для президента, але велика радість для опозиції", - зазначив він.

Думки з приводу призначення Миколи Скорика в Одеській області розійшлися.

У ПР його назвали "високопрофесійним управлінцем". "У нього є все, щоб стати успішним керівником  Крім того, він одесит, а це вдвічі приємніше", - сказав заступник голови Одеської облради Олексій Гончаренко (ПР).

"Нічого хорошого ні від колишнього глави ОДА, ні від нового ми не чекаємо, тому що Партія регіонів не може внести нічого конструктивного в розвиток держави та Одеської області, це черговий розрахунок влади і боротьба за сфери розподілу власності", - упевнений глава фракції "Батьківщина " в облраді Сергій Веселов.

Все про: Янукович, Івано-Франківськ, Одеса

Українська правда
11.11.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации